Hüküm ve Koşullar – ASPENDOS JEWELLERY

Hüküm ve Koşullar

HÜKÜM VE KOŞULLAR

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

  • Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan www.aspendosjewellery.com sorumlu değildir.
  • www.aspendosjewellery.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  • www.aspendosjewellery.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
  • www.aspendosjewellery.com, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe ‘www.aspendosjewellery.com’’in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. www.aspendosjewellery.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bu internet sitesi ‘www.aspendosjewellery.com’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. www.aspendosjewellery.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
  • www.aspendosjewellery.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Aspendos markası ve diğer markalar, www.www.aspendosjewellery.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. www.aspendosjewellery.com ’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
  • İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve www.aspendosjewellery.com tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından www.aspendosjewellery.com hesabının gerek Aspendos’u gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya Aspendos’u ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Aspendos, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir.
  • www.aspendosjewellery.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
  • Aspendos tüm ürünler için ömür boyu garanti ve ömür boyu ücretsiz bakım sunar. Garanti ve ücretsiz bakım koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün kullanıma bağlı deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti ve ücretsiz bakım kapsamı dışındadır.
  • Fatura tarihi üzerinden 14 günü geçmemiş, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, orijinal formunu koruyan ürünlerinizin iade veya değişimi edilmektedir. Bu koşullara uymayan ve kişiye özel üretilen ürünlerin iade veya değişimi kabul edilmemektedir. İade ve değişim için fatura tarihi üzerinden 14 gün içinde sitemizde bulunan Bize Ulaşın üzerinden form doldurabilir; telefon, e-posta üzerinde ulaşabilir ya da mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
Alışveriş sepeti

Sepetiniz boş.

Alışverişe Devam Et

Türkçe

Dilinizi seçiniz